Вчора на новому стадіоні «Металіст» у Харкові відбувся товариський матч між збірними України та далекого Уругвая.Наша команда поступилася супернику з рахунком 2:3.

Це вже третій поспіль матч, який програє наша збірна під керівництвом Олега Блохіна. Причому намітилася тенденція пропускати м'ячі на останніх хвилинах гри (від французів, шведів і тепер), в Інтернеті навіть діагноз поставили – «синдром останні хвилин».

А починалося все дуже і дуже непогано. Не встигли наші гості ще й рота добре роззявити, як на 15 секунді! гри Ярмоленко точно відправив круглого у ворота уругвайців. Це самий швидкий гол, який я бачив, і взагалі це рекорд нашої збірної.

Надалі збірна підтримувала досить високий темп гри, впевнено граючи на контратаках і мали ще кілька нагод відігратися. Уругвай не дуже рвався відігратися, але таки відігрався. На 43 хвилині гри Шовковський відбиває м'яч уругвайця Гонсалеса, але той злітає йому з рук прямо в ворота. Але вже на 45 хвилині знову змінився рахунок – Ярмоленко прострілив у штрафну, де був Коноплянка, і той не залишив шансів воротарю Уругваю. З рахунком 2:1 команди пішли в роздягальню.

Другий тайм збірна України розпочала дуже активно. Був дуже небезпечний удар Андрія Вороніна по уругвайських воротам. Хоча голкіпер Уругваю зіграв тут ідеально, відреагувавши і на цей удар і на добивання Девіча.

Ще Гай разок пробивав, але повз. А потім настав час Уругваю.

На 60 хвилині після навісу Лугано відмінно пробиває головою в кут воріт і зрівнює рахунок.

До честі господарів, вони не впали у відчай, а наполегливо намагалися відновити перевагу, і моменти були для цього, але жоден не став успішно реалізований.

Ну і на 87 хвилині уругвайці виходять вперед. Український помиляється при створенні штучного офсайду, Абель Ернандес виходить один на один з Шовковським, обігрує його і відправляє шкіряного в порожні ворота. Рахунок стає 2:3

Ось і все. Гарна гра і не дуже гарне закінчення. Але варто врахувати, що суперник нам дістався дуже непростий. Принаймні на цей раз, на мою думку, збірна виглядала значно краще, ніж у грі зі шведами. Хочеться сподіватися, що Блохін зробить належні висновки з цієї та попередніх ігор і добре підготує збірну до виступів на Євро-2012.